Bitcoin News Today – Nagłówki na 2 sierpnia

Bitcoin trafia w nowy rok z wysoką kwotą około 11 800 dolarów.
Likwidacja Bitcoinu na giełdach górnych rośnie
Wiele wskaźników i analityków jest nadal byczych na najbliższą perspektywę Bitcoin’a.
Bitcoin News Today – Bitcoin nagrał kolejny duży ruch w ciągu ostatnich dwudziestu czterech godzin. Bitcoin niedawno przeniósł się do 11.800 dolarów po raz pierwszy od około roku. Oznacza to, że cena waluty cyfrowej jest wyższa o około 20 procent w tym tygodniu sam. W ciągu ostatniego dnia, cena Bitcoin wzrosła o ponad 4 procent.

Likwidacje na platformach kryptograficznych przyczyniły się do niedawnego wzrostu BTC.
Ostatni masowy wzrost cen Bitcoinu przypisuje się napływowi likwidacji platform cyfrowych depozytów walutowych. Z danych Skew.com wynika, że tylko w ostatnim dniu upłynęły spodenki BitMEX o wartości ponad 5,3 mln dolarów. To dodaje do milionów więcej, które zostały zlikwidowane w ciągu ostatnich 72 godzin, jak cena Bitcoin wzrosła.

Wiele osób spodziewa się, że Bitcoin Up przekroczy granicę 12 tys. dolarów w ciągu najbliższych kilku godzin. Jednak cyfrowy analityk walutowy właśnie wskazał, że Bitcoin stworzył podręcznikowy sygnał niedźwiedzia. Niemniej jednak, nie oznacza to, że waluta cyfrowa przejdzie fazę korekty.

Bitcoin (BTC) Cena dzisiaj – BTC / USD

Bitcoin (BTC) Tworzy podręcznikowy sygnał niedźwiedzia (Textbook Bear Signal)
Akcja cenowa Bitcoina w ciągu ostatnich dwudziestu czterech godzin była dość imponująca. Niemniej jednak, niektóre wskaźniki techniczne sugerują, że handlowcy nadal muszą być ostrożni. Po tym, jak Bitcoin osiągnął 11 800 dolarów, powiedział jeden z analityków waluty cyfrowej:

„Double 9’s on the 6hr #bitcoin still early in the candle, could set up as perfected on the close.“

Inwestor kryptoreklamy mówił o tym, jak Tom Demark Sequential (TD Sequential) wydrukował potencjalną świecę odwracalną w ostatnich wzlotach. Wskaźnik techniczny tworzy „9“ lub „13“ świec, gdy składnik aktywów jest prawdopodobny w punkcie załamania. W przypadku najbardziej dominującej na świecie waluty cyfrowej spodziewana jest korekta.

Podczas gdy drukuje ona potencjalny sygnał odwrócenia, ostatnim razem utworzyła „9“ na wykresie 6-godzinnym, waluta cyfrowa skorygowała się tylko o jedną świecę, obniżając się o około 1,5 procent. Przy tym historycznym precedensie istnieje prawdopodobieństwo, że byki Bitcoin mogą zignorować potencjalny sygnał odwrotny.

Wskaźniki i analitycy pozostają byczy na Bitcoin’owych perspektywach bliskich terminów.

Wielu analityków cyfrowych walut i wskaźników jest nadal byczych na krótką perspektywę Bitcoina. Jeden z inwestorów kryptograficznych powiedział, że pod warunkiem, że Bitcoin pozostaje ponad $ 11.500 marki, są szanse, że zobaczy więcej zysków w ciągu najbliższych tygodni. On powiedział:

„Kilka godzin przed masowym miesięcznym zamknięciem“. Kilka dni, aby przejść do zamknięcia tygodnika powyżej 11,5k. Osobiście nie miałbym żadnych problemów z uchem kukurydzy wiszącym między 10k a 11,5k, jeśli to jest to, co potrzebne do zrównoważonego wzrostu do ATH“.